Prezentare ParteneriParteneri GAL ECB 2014-2020

Parteneri GAL ECB 2014-2020

 

 

 

 

1.

COMUNA LUCIU

FRATILA MIRCEA

COMUNA LUCIU, SAT LUCIU, JUD. BUZAU

2.

COMUNA RUSETU

SNAE FLORIN

COMUNA RUSETU, SAT RUSETU, JUD. BUZAU

3.

COMUNA CILIBIA

ENACHE ION

COMUNA CILIBIA, SAT CILIBIA,  JUD. BUZAU

4.

COMUNA CA ROSETTI

CANJAU IONEL TRANDAFIR

COMUNA CA ROSETTI, SAT CA ROSETTI,  JUD. BUZAU

5.

COMUNA TINTESTI

STOICA AUREL

COMUNA TINTESTI, SAT TINTESTI,  JUD. BUZAU

6.

COMUNA GLODEANU SILISTEA

POPESCU GABRIEL

COMUNA GLODEANU SILISTEA, SAT GLODEANU SILISTEA,  JUD. BUZAU

7.

COMUNA GLODEANU SARAT

STOICA NECULAI

COMUNA GLODEANU SARAT, SAT GLODEANU SARAT,  JUD. BUZAU

8.

COMUNA GALBINASI

DRAGOMIR DUMITRU

COMUNA GALBINASI, SAT GALBINASI,  JUD. BUZAU

9.

COMUNA SMEENI

ANDREI ION

COMUNA SMEENI, SAT SMEENI,  JUD. BUZAU

10.

COMUNA BRADEANU

NICOLAIE COSTEL

COMUNA BRADEANU, SAT BRADEANU,  JUD. BUZAU

11.

COMUNA FLORICA

ZAHARIA ION

COMUNA FLORICA, SAT FLORICA,  JUD. BUZAU

12.

COMUNA LARGU

NECULAI STANEL

COMUNA LARGU, SAT LARGU,  JUD. BUZAU

13.

COMUNA PADINA

CHIRIȚĂ IONEL

COMUNA PADINA, SAT PADINA, JUD. BUZAU

 

14.

COMUNA CIOCILE

ROBITU COSTEL

COMUNA CIOCILE, SAT CIOCILE, JUD. BRAILA

 

15.

SCOALA GIMNAZIALA SCUTELNICI

DIRECTOR- PREDA MIHAELA

COMUNA SCUTELNICI, SAT SCUTELNICI,  JUD. BUZAU

16.

ORASUL POGOANELE

DUMITRASCU FLORIN

ORAS POGOANELE,  JUD. BUZAU

17.

CMI CONSTANTINESCU SIMONA

CONSTANTINESCU SIMONA

COMUNA BRADEANU,  JUD. BUZAU

18.

II CONSTANTIN IN FLOREA

CONSTANTIN FLOREA

COMUNA CA ROSETTI, SAT LUNCA,  JUD. BUZAU

19.

II RUSU M ADRIAN COSMIN

RUSU M ADRIAN COSMIN

COMUNA GLODEANU SARAT JUD.BUZAU SAT.CALDARUSEANCA

20.

II STOICA N VALENTIN

STOICA N VALENTIN

COMUNA GLODEANU SARAT, SAT CALDARUSEANCA,  JUD.BUZAU

21.

II TRIFAN GEORGETA

ALDEA LENUTA

SAT FLORICA, COM. FLORICA,

JUD. BUZAU

22.

II URSE CRISTEL

URSE CRISTEL

SAT CHICHINETU, COM. CIOCILE,

JUD. BRAILA

23.

 

II URSE NICOLETA

URSE NICOLETA

SAT CHICHINETU, COM. CIOCILE,

JUD. BRAILA

24.

PFA ALEXANDRU CATALIN PETRICA

ALEXANDRU CATALIN PETRICA

COMUNA GLODEANU SILISTEA,  JUD.BUZAU

25.

PFA BARAC MARIAN MADALIN

BARAC MADALIN

COMUNA TINTESTI,  JUD.BUZAU

26.

PFA ENACHE ANDREEA IONELA

ENACHE ANDREEA IONELA

ORASUL POGOANELE JUD.BUZAU

27.

PFA GHIVECI FLORENTIN

GHIVECI FLORENTIN

COMUNA SMEENI, JUD.BUZAU

28.

PFA MUSAT M DOINA

MUSAT DOINA

COMUNA BRADEANU,  JUD.BUZAU

29.

PFA PARASCHIV R GEORGE CATALIN

PARASCHIV GEORGE CATALIN

C.A. ROSETTI, SAT LUNCA, JUD. BUZAU

30.

PFA STOICA A IONUT

STOICA IONUT

COMUNA TINTESTI,  JUD.BUZAU

31.

SA AGROSERVIS M

NANCU EMILIAN

COMUNA LUCIU,  JUD.BUZAU

32.

SA CERES

BURNEL FRATILA

COMUNA PADINA,  JUD.BUZAU

33.

SC AGRIPAV CRIS SRL

ISTRATOIU BEBE

COMUNA GALBINASI,  JUD.BUZAU

34.

SC AGRO ALDECON SRL

CONSTANTIN ADI

SAT LUNCA, COMUNA C.A.

ROSETTI, JUD. BUZAU

35.

SC AGRO GEOMAR BARBU SRL

BARBU MARIUS GEORGIAN

COMUNA LUCIU,  JUD.BUZAU

36.

SC AGRO GRUP SMEENI SRL

MAVRODIN MARIUS CONSTANTIN

COMUNA SMEENI, JUD.BUZAU  

37.

SC AGROTEHNICA SRL

BASTUREA GEORGE SORIN

COMUNA PADINA,  JUD.BUZAU

38.

SC ALEX COMEXPO 94 SRL

BASTURESCU PETRE

COMUNA PADINA ,  JUD.BUZAU

39.

SC BIVANICRI SRL

URSE CRISTEL

SAT CHIOIBASESTI, COMUNA CIOCILE, JUD. BRAILA

40.

SC CHEMICAL TRANS SRL

ENACHE CAMELIA MIRELA

COMUNA CILIBIA,  JUD.BUZAU

41.

SC CRACIUN GC SRL

CRACIUN DUMITRA

COM C.A. ROSETTI  SAT BALTENI, JUD. BUZAU

42.

SC DENAGRO MARTRANS SRL

COSTEA PAUL

COMUNA GALBINASI,  JUD.BUZAU

43.

SC DOCTOR BUN TG SRL

TATU GINA

COMUNA PADINA,  JUD.BUZAU

44.

SC DUROC SUINTEST SRL

ENACHE DAN VIOREL

COMUNA CILIBIA,  JUD.BUZAU

45.

SC EUROVAL 2005 SRL

MIRICA VALERIA

SAT COTORCA, COMUNA GLODEANU SILISTEA, JUDETUL BUZAU

46.

SC FLORA COM 92 SRL

BLAGA CAMELIA

COMUNA BRADEANU,  JUD.BUZAU

47.

SC GABY & NYK COV PAN SRL

POPA GABRIELA

COMUNA GLODEANU SILISTEA

48.

SC GREEN FIRST FARM SRL

CARUTASU MICHAELA

COMUNA RUSETU,  JUD.BUZAU

49.

SC KEVIN SRL

COTET COSTEL

COMUNA CILIBIA,  JUD.BUZAU

50.

SC LARA AGRICOM SRL

BACANU GHEORGHE

COMUNA GLODEANU SARAT,  JUD.BUZAU

51.

SC MARIUS & CORNEL GOLD SRL

RAILEANU CORNEL

ORAS POGOANELE,  JUD.BUZAU

52.

SC OVIDIU SA

NEGRU DOINA SILVIA

COMUNA GLODEANU SARAT, SAT CALDARUSEANCA,  JUD.BUZAU

53.

SC PALM MIXT SRL

ALEXE MARIANA

SAT GLODEANU SILISTEA, COMUNA GLODEANU SILISTEA

54.

SC REL COM 95 SRL

CIOBOTA TUDOREL

ORAS POGOANELE, JUD. BUZAU

55.

SC SANTANA PRODCOM SRL

STAN TUDOR

ORAS POGOANELE,  JUD.BUZAU

56.

SC SEMID COM SRL

NECULAI ELENA

COMUNA LARGU, JUD.BUZAU

57.

SC TRANSPREDA SRL

PREDA NICOLETA

COMUNA LUCIU

58.

SC VIO AGROSERV SRL

BURNEL SERGIU DANIEL

COMUNA PADINA, JUD. BUZAU,  JUD.BUZAU

59.

SC XENIA COM SRL

JILAVU VASILE

COMUNA LUCIU, SAT LUCIU,  JUD.BUZAU

60.

SOCIETATEA AGRICOLA VENUS

MAVRODIN AURELIAN

DAN

COMUNA PADINA,  JUD.BUZAU

61.

ASOCIATIA PRO BASARABIA SI BUCOVINA FILIALA DIMITRIE GUSTI RUSETU

TEPELUS EMIL

COMUNA RUSETU, JUD. BUZAU

62.

ASOCIATIA CRESCATORILOR DE ANIMALE LARGU

IONESCU DIANA-PRESEDINTE

COMUNA LARGU,  JUD.BUZAU

 

Cauta in site

roenfrdeites

GRUPUL DE ACTIUNE LOCALA „Ecoul Campiei Buzaului”
Proiect finanţat în cadrul „Programul National de Dezvoltare Rurala 2014-2020” Măsura M19 - LEADER
Submasura 19.4 - „Sprijin pentru cheltuieli de functionare si animare”

Pentru informatii despre alte Programe desfasurate sub egida Uniunii Europene in Romania, cat si pentru informatii detaliate privind procesul de aderare al Romaniei la Uniunea Europeana, puteti sa vizitati pagina de internet a Reprezentantei Comisiei Europene in Romania

Acest site nu reprezinta pozitia oficiala a Comisiei Europene. Intreaga responsabilitate referitoare la corectitudinea si coerenta acestor informatii apartine persoanelor care au initiat pagina web.